X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خرید و دانلود فایلهای علمی

انواع تحقیق پروژه پاورپوینت مقاله و سایر فایلهای مجاز

ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک

ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک

چکیده:

این مقاله به بررسی چگونگی درک کیفی در شرایط فیزیکی شکست پرداخته است که منجر به ارائه پایه های نظری از ویژگی های موثر است که برای نظارت بر وضعیت شرایط اصطکاک مفید می باشد. رواببط فیزیکی بین ویژگی ها و ضریب اصطکاک متوسط ( COF) وجود دارد که می تواند به عنوان عامل تخریب در سطح کلاج به صورت اصطکاکی از لحاظ نظری مشتق شود. به منظور بررسی دقت وصحت روابط نظری ، ضریب همبستگی پیستون در روش تجربی به دست آمده است که از آزمون شتاب در شرایط اصطکاکی مرطوب بوده که با استفاده از یک مدل کامل آماده سازی SAE راه اندازی شده است. تجزیه و تحلیل داده های تجربی نشان می دهد که پیش بینی های نظری قابل قبول است .

کلمات کلیدی : اصطکاک مرطوب صفحات ، گیر بکس اتوماتیک ، نظارت بر وضعیت ، مدت زمان ارتباط ، فاصله لغزشی .

1-مقدمه :

وسایل نقیله همانند آب و برق در جامعه مدرن ما به یک ضرورت تبدیل شده است . وسایل نقیله ، همانند دیگر تکنولوژی ها تکامل یافته و پیشرفت شده است که می تواند براساس افزایش . مطالبات جامعه برای بر آوردن ایمنی و راحتی رانندگی و بهره وری انرژی بالا و هزینه کم و ظرفیت قدرت بالا را در یک وسیله نقلیه داشته باشد و یک سیستم انتقال که یکی از قسمت های کلیدی است و مسئول به انجام رساندن الزامات فوق می باشد .یک سیستم انتقال به عنوان یک تعریف با داشتن انتقال قدرت از موتور به چرخ بوده است. پیچیدگی روز افزون وسایل نقلیه مورد این سیستم انتقال را با پیچیدگی رو به رشدی مواجه نموده است. در سالهای اخیر ، تولید کنندگان تجهیزات انتقال ((OEM در راه اندازی انواع مختلف خودرو توانسته اند دو گروه اصلی در این سیستم به وجود بیاورند که اولی شامل سیستم های دستی طبقه بندی می شوند. و دومی شامل سیستم کاملا اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک است. سیستم اصلی شامل یک اشکال سنتی ( MT) است در حالی که سیستم خودکار می تواند از انواع مختلفی مانند گیربکس های اتوماتیک سنتی ،( AT) و خودکار دستی) (AMT استفاده کند که به طور مداوم فرایند انتقال را انجام می دهند. همان طور که از نام آنها آشکار است ، سیستم اتوماتیک انتقال برای شخصیت قدرت یا سرعت است. در حالی که سیستم ها ی دستی برای انجام این کار نیاز به کمک راننده دارند. شکل یک نسبت فروش سالانه سیستم های دستی و اتوماتیک را با توجه به فروش سالانه آن از سال 2001 تا سال 2015 را نشان می دهند. این روند نشان می دهد که چشم انداز رانندگان در دها های اخیر تغییر کرده است و همچنین واضح است که رکود اقتصادی جهانی در سال 2008 و 2009 ، مشتریان را در انواع انتخاب هدایت نموده اند که به نظر می رسد این تنها به طور موقت پاسخ گو است. وسایل نقلیه با سیستم های تجاری در بازار جهانی خودرو برای چندین دهه تحت سلطه بوده است. با این حال ، تقاضا برای سیستم دستی ، کم بوده است و با پیش بینی های انجام شده می توان گفت که سیستم خودکار ، تسلطی بر بازار جهانی خودرو پس از سال 2012 داشته است. این گرایش احتمالا به علت این واقعیت است که سیستم های خودکار ، ارائه ارائه قابلیت های جذاب تری دارند که می تواند خواسته های جامعه را در مقایسه با سیستم های دستی براورده کند.

شکل 1 : نسبت فروش سالانه سیستم های دستی با خط ممتد و سیستم های اتوماتیک به صورت خط چین.

با وجود به دست آوردن محبوبیت ، برخی از مسائل در سیستم های انتقال اتوماتیک وجود دارد، که توجه بسیاری از محققان را در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. یعنی بهبود بهروری انرژی و کاهش انتشار گازهای آلاینده و بالا بردن عملکرد رانندگی است. مدلسازی و شبیه سازی سیستم های خودکار که توسط بسیاری از محققان مورد تحقیق قرار گرفته است ، درک بهتری از رفتار انتقال را به دست می دهند. این درک می تواند به عنوان پایه ای برای بهینه سازی طراحی و انتقال و استراتژی های کنترل باشد. استراتژی پیشرفته مختلف برای سیستم اتوماتیک مطرح شده است و عمدتا تمرکز بر بهبود اقتصاد سوخت و بهبود کیفیت عوض کردن دنده دارد. اگرچه راه حل قابل توجهی مربوط به مسائل ذکر شده در بالا به دست آمده است ، و با این حال جنبه های تعمیر و نگه داری نادیده گرفته شده و آنها به تازگی مورد توجه قرار گرفته است. در واقع تعمیر ونگه داری به عنوان یک مسئله مهم برای توسعه سیستم های خودکار ، قابل اعتماد می باشند. استراتژی نگه داری مناسب در قسمت انتقال ، یک ضرورت است. چرا که عملکرد آن در وسیله نقلیه ، حیاتی می باشد. در حالی که پیچیدگی سیستم ها ی خودکار کار را افزایش می دهد، نیاز به یک استراتژی نگه داری مهم تر وجود دارد . بدون شک ، تخریب اجتناب ناپذیر و در عملکرد انتقال اتفاق می افتد که می تواند عملکرد وسیله نقلیه را تغییر دهد. به عنوان پیشرفت تخریب کنندگی می توان گفت که شکست هایی می تواند به صورت غیر منتظره رخ دهد ودر نهایت به فروپاشی کردن وسیله نقلیه منجر شود. بنابراین ، ادغام یک استراتژی نگه داری برای سیستم های انتقال اتوماتیک به طور قابل توجهی می تواند افزایش ایمنی و قابلیت اطمینان و کاهش هزینه های تعمیر ونگه داری وسایل نقلیه را داشته باشد. نگه داری و تعمیرات مبتنی بر شرایط (CBM) است که همچنین به عنوان پیش بینی نگه داری ( PDM) شناخته می شود و زمان مناسب برای استراتژی نگه داری براساس شرایط واقعی مولفه های مهم در هر سیستم است. این مفهوم ، مستلزم این فناوری ها و کارشناسی ها است که در آن تمام اطلاعات مربوط مانند داده های عملکردی و تعمیر و نگه داری و لیست های مربوط به اپراتور و داده ها ی طراحی باهم ، جهت تعمیر و نگه داری بهینه ترکیب می شوند. این باعث می شود که استراتژی نگهداری به طور قابل توجهی بتواند افزایش ایمنی و در دسترسی بودن و قابلیت اطمینان و کاهش هزینه نگهداری سیستم ها را داشته باشد. استفاده ازPDM در اوایل سال 1980 بود که با موفقیت در برنامه های مختلف از جمله سیستم روغن و ماشین آلات تولید و توربین های بادی و سیستم های الکترونیکی به کار گرفته شد. به طور کلی ، فناوری های کلیدی ، برای تحقق استراتژی PDM براساس سه شرط اولیه یعنی 1- شرایط نظارتی 2- تشخیص 3- نظارت است.

5 : نتیجه گیری :

ریشه و پایه نظری برای این مقدار اصطکاک ارائه شده

این است که از لحاظ نظری ، نشان داده شده است که این دو ویژگی پیش از توقیف با میانگین ضریب اصطکاک ، تناسب معکوس دارد . به منظور بررسی پیش بینی های نظری ، ضریب همبستگی پیرسون براساس داده های تجربی محاسبه شده است و نشان می دهد که داده ها ی تجربی ، مقادیر مناسبی دارند . مقادیر ضریب بسیار نزدیک به یک بوده و در نتیجه تأیید پیش بینی های نظری را دارد . به منظور دستیابی به یک روش دقیق نظارت بر وضعیت ، آن است که به لحاظ نظری نشان داده شده که تغییرات برخی از متغیر هایی عملیاتی شامل دمای روغن و فشار و سرعت چرخشی نسبس اولیه ، باید به عنوان مقادیر کوچکی نگه داری شوند . برای پیاده سازی عملی این را می توان با تغییر برخی از کنترل ها در واحد ECU انجام داد که می تواند نیاز فوق را برآورده سازد .خرید فایللینک منبع :ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک

مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش ... kkfile.blogsky.com/.../مقاله-مشتق-گیری-از-شرایط-با-ویژگی-های-قبل-از-قفل-شدن-بر-اساس-روش-نظارت-بر-گیربکس-اتوماتیک-‎Cached19 ژوئن 2016 ... دانلود ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک ؛ مقاله ای برای رشته مهندسی ... مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش ... hamejoorfile.com/.../مقاله-مشتق-گیری-از-شرایط-با-ویژگی-های-قبل-از-قفل-شدن-بر-اساس-روش-نظارت-بر-گیربکس-اتوماتیک/20452‎Cachedدانلود ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک ؛ مقاله ای برای رشته مهندسی مکانیک و خودرو است که ... ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن ... digikala.cero.ir/product-353507-ترجمه-مقاله-مشتق-گیری-از-شرایط-با-ویژگی-های-قبل-از.aspx‎Cachedترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک. چکیده: این مقاله به بررسی چگونگی درک کیفی در شرایط ... مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش ... cellfull.ir/?p=101745‎Cached20 ا کتبر 2016 ... دانلود ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک ؛ مقاله ای برای رشته مهندسی ... مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش ... ligejazire.com/1395/06/04/مقاله-مشتق-گیری-از-شرایط-با-ویژگی-های-قب/ مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک فرمت فایل دانلودی: .zip فرمت فایل اصلی: docx تعداد صفحات: ... ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی‌های قبل از قفل شدن براساس ... farahamkar.ir/product-21-pre-lockup-feature-based-condition-monitoring.aspx‎Cachedعنوان فارسی مقاله: مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک. فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش). دانلود ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی‌های قبل از قفل شدن ... article.university/دانلود-ترجمه-مقاله-مشتق-گیری-از-شرایط-ب/ دانلود ترجمه مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی‌های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک ،روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک. دانلود ترجمه مقاله بررسی روش نظارت بر سیستم کلاچ در گیربکس ... iranarze.ir/monitoring+method+automatic+transmission+clutches‎Cachedعنوان فارسی: مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر سیستم کلاچ در گیربکس اتوماتیک. عنوان انگلیسی: On the derivation of ... مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش ... novintarjome.com/?p=6501‎Cached26 سپتامبر 2015 ... مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن براساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک. چکیده: این مقاله به بررسی چگونگی درک کیفی در ... مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش ... findeverything.rozblog.com/post/1889‎Cached1 ا کتبر 2016 ... مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی های قبل از قفل شدن بر اساس روش ... های قبل از قفل شدن بر اساس روش نظارت بر گیربکس اتوماتیک ؛ مقاله ای برای رشته مهندسی مکانیک و خودرو است که در 26 صفحه برای دانلود شما ترجمه شده است.
تاریخ ارسال: یکشنبه 21 آذر 1395 ساعت 17:42 | چاپ مطلب